CalendarCalendar  DUKDUK  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Taisyklės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar

be like star, beautiful to look at, but impossible to catch.
Face : phoebe tonkin ♥
Posts : 237
Reputation : 7
be like star, beautiful to look at, but impossible to catch.

RašytiTemos pavadinimas: Taisyklės   29th Spalis 2014, 13:24

FORUMO TAISYKLĖS
Taisykles būtina žinoti ir jų laikytis visiems. Nesilaikantys taisyklių
gaus įspėjimus. Administracija pasilieka teisę keisti ar pildyti taisykles.

NARIO TAISYKLĖS
1. Registruojamės vardu (antru vardu) ir pavarde.
2. Vardai negali kartotis, pavardės tik su paaiškinama priežastimi (turi būti sutarta abiejų pusių). Tikrų žvaigždžių vardai, žinomų knygų/ filmų vardai ir kitokie vardai (kaip saulytė, agnytukas ir t.t.) negalimi, tokiais vardai anketos bus trinamos po dienos, jei vardas nebus pakeistas.
3. Anketos trinamos po dviejų savaičių nesilankymo ir nepranešus priežasties. Anketa taip pat gali būti ištrinta, jei jos šeimininkas tik prisijungia prie forumo, tačiau nedalyvauja forumo veikloje ir rpg arba rašo tik floodo temose.
4. Biografijos yra būtinos. Neturėdamas biografijos, tačiau lankydamasis forume gali gauti įspėjimą per pm ir priminimą, kad biografija yra būtina. Nesilankydamas forume ir neturėdamas biografijos, gali būti ištrintas anksčiau nei po savaitės.
5. Neverčiame lankytis forume ištisai, tačiau reguliarus prisijungimas ir rašymas rpg būtų visai neblogai. Jei tenka išvykti arba neturi galimybės prisijungti prie forumo, pranešk apie tai "Negalėsi lankytis forume?" temoje bei nurodyk tikslų nebuvimo laiką. Jeigu to nepadarysi, gali prarasti ne tik veidą, bet ir anketą.
6. Galima turėti neribotą skaičių anketų, tačiau su visomis reikia būti aktyviems. Su visomis anketomis reikia aktyviai dalyvauti rpg veikloje. Neaktyvios aktyvių vartotojų anketos nebus iškarto trinamos, pirmiau bus pranešta apie neaktyvią anketą. Jeigu narys su ja ir toliau nebus aktyvus, tada veidas bus atlaisvinta, o veikėjas atspalvintas, anketa kuriam laikui bus palikta nariui.
7. Būtų puiku, jei nariai, turintys daugiau nei dvi anketas, turėtų ir vieną vyrišką anketą (o dar puikiau, kad ir daugiau, juk visur trūksta vyriškių), tačiau jeigu neišeina vaidinti vyrų, tai ir neimkite.
8. Forume naudojamos 200x300 dydžio iconos.

FORUMO TAISYKLĖS
11. Stengiamės nefloodinti tose forumo temose, kurios nėra tam skirtos.
9. Nekopijuojame ir nepasisaviname forumo dizaino detalių, sugalvotų įvykių, pramogų ir viso kito stuff. Visuomet galima susitarti asmeniškai.
10. Pakeitus ar ištrynus veikėją, nepatingėkite apsilankyti archyvuojamų temų temoje ir sukelti visas nebenaudojamas temas ten. Puiku, jeigu ten įkelsite ir svečių temų, kurios užsiliko po anketos ištrynimo. Taip padėsite administracijai ir forume bus švariau.
11. Forume būkime malonūs ir draugiški vieni kitiems. Neignoruokime vieni kiti temose, ypač meet'ų. Padėkime vieni kitiems ir neatstumkime naujokų, juk ir kai kurie iš mūsų kažkada buvome visiški naujokai nežiniukai.

RPG TAISYKLĖS
12. Nepradedame meet tose temose, kuriose jau jis pradėtas, nebent paskutinis pranešimas parašytas prieš dvi savaites.
13. Negalima žudyti ir labai sužeisti veikėjų be jų sutikimo.
14. Nėštumas trunka dvi savaites, vaikas neturėtų užaugti labai greitai, geriausiai, kad trumpiausias augimo laikotarpis užimtų realų mėnesį.
15. Įėjimo, koridoriaus temos suskurtos ne šiaip sau, būtų puiku, jei jūs ten apsilankytumėt.
16. Kiekvienas veikėjas turi kur nors dirbti.
17. Rašykite lietuviškomis raidėmis, vartokite taisyklingus lietuviškus žodžius bei skyrybą.
18. Norėdami atsidurti kitame mieste, apsilankykite ir kiekvieno miesto oro uostuose. Jeigu kitame mieste neturite gyvenamosios vietos, apsilankykite viešbučiuose. Čia rašyti ilgų postų nebūtina, svarbiausia, kad rpg būtų logiškas- jūs į kitą žemyno pusę nesiteleportuojate, kitam mieste būkite su priežastimi (juk visko galima susigalvoti).
19. Jeigu trūksta rpg temų, visuomet galite paprašyti, kad sukurtume tokių, kokių jums reikia (arba susikurkite patys).
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://sugarskulls.forumlt.com/t146-keiskimes
 

Taisyklės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sugar skulls :: Street lights, big dreams, all looking pretty :: Prison isn't nothin' to me, If you'll be by my side-